Rozbiórki budynków

Stare, niszczejące budynki przeszkadzają Ci w budowie nowych obiektów, ale też stanowią zagrożenie dla osób przebywających w pobliżu. Mogą się zawalić w niekontrolowany sposób, powodując wiele szkód. Zapobiegnij temu zamawiając profesjonalne rozbiórki budynków.

Dlaczego potrzebujesz nas do rozbiórki budynków?

By wykonać rozbiórkę budynku o powierzchni większej niż 25 m² potrzebne jest zezwolenie. Znacznie ważniejsze od biurokracji jest jednak bezpieczeństwo. Powierzając nam rozbiórkę obiektu zyskujesz pewność, że nikt nie zostanie poszkodowany, a sama rozbiórka budynku nie będzie wiązać się z uszkodzeniami sąsiadującego z nim terenu.

Ponadto, postaramy się odzyskać dla Ciebie tak dużo materiałów wykorzystanych do budowy budynku jak będzie to możliwe. Zwłaszcza w przypadku budynków z metalu, drewna i kamienia, odzyskanie materiałów i ich późniejsza sprzedaż pozwalają znacznie obniżyć koszty rozbiórki. Trzecim powodem, by skorzystać z naszych usług są instalacje i media. Podczas rozbiórki budynku należy je prawidłowo odłączyć i zabezpieczyć, co wymaga znajomości tematu przez ekipę rozbiórkową.

Jak przeprowadzamy rozbiórki budynków?

Do rozbiórki budynków wykorzystujemy przede wszystkim maszyny i pojazdy budowlane. Nie korzystamy z środków pirotechnicznych. Zaczynamy od zabezpieczenia terenu. Potem kolejno przygotowujemy plan rozbiórki, odłączamy media, przeprowadzamy wyburzenie obiektu i na koniec usuwamy pozostałe po rozbiórce fragmenty budynku.

Prowadzimy rozbiórki budynków wszystkich typów
również obiektów żelbetonowych.