Remonty domów i kamienic

Przeprowadzamy profesjonalne remonty domów i kamienic. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracach remontowych. Wykonujemy także remonty generalne obiektów, które wymagają specjalistycznego sprzętu i kompetencji.

Remonty domów i kamienic – jaki jest nasz zakres usług? Remontujemy budynki wymagające zarówno delikatnego odnowienia, jak i generalnego remontu. Wykonamy dla Ciebie prace takie jak: tynkowanie, wstawienie okien i drzwi, wymiana instalacji, uzupełnienie uszkodzonych części budynku, naprawa schodów, czy montaż rynien.

Zakres prac ustalamy i wyceniamy przed rozpoczęciem remontu.

Jakie budynki remontujemy?

Posiadamy sprzęt, odpowiednich fachowców i doświadczenie, by wykonać remont każdego budynku o wysokości do kilku pięter. Większość dotychczas przeprowadzonych remontów dotyczyło kamienic, domów jednorodzinnych, oraz budynków przeznaczonych na działalność gospodarczą.

Jak długo trwają remonty budynków?

Remonty domów i kamienic w większości przypadków mogą zostać przeprowadzone w ciągu jednego sezonu budowlanego, a w przypadku mniejszych napraw – nawet kilku tygodni od otrzymania zlecenia. Bardzo ważne jest przygotowanie do remontu po stronie właściciela budynku – np. uzyskanie pozwoleń, zabezpieczenie terenu. Dłużej trwają też remonty budynków, które muszą być użytkowane w trakcie prac.

Przed rozpoczęciem remontu realnie oceniamy termin w jakim ukończymy prace i informujemy o nim naszych klientów. Zanim zaczniemy, możesz też liczyć na darmową wycenę prac i fachową poradę.