Ocieplenia budynków

Usługa ocieplenia budynków to jedno z absolutnie podstawowych działań, jakie powinna wykonywać każda firma budowlana. Zajmujemy się więc ocieplaniem zarówno nowych, jak i istniejących dłużej obiektów – sprawdź!

Dokonujemy ocieplenia budynków mieszkalnych i gospodarczych. Ocieplamy budynki nowe oraz już istniejące obiekty.

Ocieplenia domów

O ocieplenie domu warto zadbać już podczas jego budowy. Dobrze ocieplony dom to oszczędność nawet 1000 zł rocznie na samych kosztach ogrzewania. Odpowiednia termoizolacja chroni też dom przed nadmiernym przegrzewaniem się w miesiącach letnich. Jeśli budujesz dom, lub masz już taki, w którym konieczne jest dodatkowe ocieplenie – zapraszamy do nas.

Ocieplenie poddasza

Często pierwotny plan budynku nie przewiduje ocieplenia poddasza. W efekcie najwyższa kondygnacja łatwo wyziębia się i zwiększa koszty ogrzania całego budynku. Jednocześnie nieocieplone poddasza są bardziej podatne na przegrzewanie się latem. Powinniśmy więc zadbać o prawidłowe ocieplenie poddasza - dzięki temu Twój dom będzie bardziej funkcjonalny zarówno zimą, jak i gorącym latem.
Profesjonalne ocieplanie poddasza warto zamówić także wówczas, gdy chcesz wykorzystać je jako dodatkowe pomieszczenie mieszkalne.

Ocieplenia budynków gospodarczych

Budynki przeznaczone do celów innych niż mieszkanie często budowane są bez ocieplenia. Oczywiście obniża to początkowe koszty budowy, ale za to podnosi późniejsze koszty eksploatacji. Zwłaszcza budynki, które wykorzystujesz na potrzeby działalności gospodarczej i hodowli zwierząt potrzebują termoizolacji. Zamiast przepłacać za ogrzewanie zimą i wentylację latem, pozwól, że dokonamy dla Ciebie ocieplenia budynków gospodarczych.

Prawidłowo ocieplony budynek zapewnia Ci komfort i oszczędności.
Skorzystaj z tego.