Budowa domów Gorlice i okolice.

Budowa domów to skomplikowany i wymagający proces, który wymaga zatrudnienia profesjonalnych, skrupulatnych fachowców. Każdą budowę zaczynamy od podstaw, precyzyjnie i konsekwentnie przechodząc przez wszystkie jej etapy. Sprawdź!

Budujemy domy od podstaw. Wykonujemy wszystkie prace wstępne i budowlane, od przygotowania terenu pod budowę, aż po dachy i podłączenie mediów. Stawiamy domy jednorodzinne oraz bliźniaki, a także przebudowujemy już istniejące budynki.

Budowa domów od podstaw - zakres usług

Możesz powierzyć nam wszelkie prace związane z budową domu. Wyrównamy teren pod budowę. Wykonamy wykopy pod media i fundamenty. Postawimy ściany i stropy. Zamontujemy dachy, panele słoneczne, rynny i balustrady. Zadbamy o instalacje, schody, balkony. Ocieplimy cały budynek i otynkujemy go. Jeśli zamówienie będzie obejmować drogę dojazdową - ją także stworzymy.

Domy, które budujemy

Budowa domów różnego rodzaju nie jest nam obca, Jesteśmy więc przygotowani do budowy: klasycznych domów jednorodzinnych, bliźniaków, villi, domków letniskowych. Mamy w swoim portfolio także większe budynki mieszkalne, takie jak kamienice, czy obiekty hotelowe. Chętnie podejmiemy się budowy według oryginalnych projektów i z użyciem nowoczesnych materiałów. Każdy dom, na który uzyskasz pozwolenie na budowę, wykonamy zgodnie z planem i w terminie.

Remonty generalne i przebudowy

Mamy doświadczenie w prowadzeniu gruntownej przebudowy budynków. Jeśli planujesz rozbudować dom, całkowicie wymienić w nim instalacje, lub zmienić układ pomieszczeń - umów się z nami na spotkanie. Z pewnością będziemy mogli pomóc.

Jeśli planujesz budowę domu - skontaktuj się z nami
Wybudujemy dom dla Ciebie